/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Ff8f34e71d887f237a7dab260eba254fd.jpg)
Повернення до України в обмін на житло: демограф пояснив, чи погодиться на це молодь
Олександр Гладун
Демограф Олександр Гладун пояснив, чи повернеться до України молодь, якщо їм запропонують власне житло.
Про це він сказав у коментарі ТСН.ua.
Демограф зазначив, що він сумнівається, що після рішення влади виділяти житло тим, хто повернеться з-за кордону, до України масово приїдуть молоді люди.
«Так, за певних умов від такої ініціативи можливий позитивний вплив щодо чисельності населення України. А от щодо інших процесів — народжуваності, залученості на ринок праці, — то тут усе буде залежати винятковно від статево-вікової структури тих, хто повертатиметься до України. Я не думаю, що молодь буде активно повертатися додому, тим більше, якщо вони саме через війну виїхали і не мають бажання служити в армії. Тоді вони навряд чи повертатимуться», — зауважує Олександр Гладун.
Більше читайте за посиланням: Повернення українців з Польщі за житло: демограф розповів, чи "клюнуть" люди на таку приманку і чим це загрожує
Дельфін Гектора / © ShutterstockЧитати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →

