/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F53%2Fdafe8f84424eeb5f4737a63e43ce9f8e.jpg)
ЗСУ уразили російські ЗРК "Тор-2" вартістю $50 млн, використавши інноваційне рішення
Оператори Сил безпілотних систем Збройних сил України (СБС) знищили два зенітно-ракетних комплекси (ЗРК) «Тор-М2» Збройних сил Російської Федерації.
Кадри роботи пілотів 412-го полку Nemesis СБС були опубліковані у Telegram-каналі підрозділу.
"Оператори 412 полку здійснили черговий ППОцид противника, використавши інноваційне рішення, деталі роботи якого не розголошуються", — зазначили у СБС.
Повідомляється, що в результаті ударів один російський ЗРК "Тор-М2" був знищений, а інший зазнав суттєвих пошкоджень. Сумарна вартість двох таких комплексів становить близько 50 млн доларів.
Що відомо про ЗРК "Тор-М2"
"Тор-М2" являє собою зенітно-ракетний комплекс малого радіусу дії, призначений для роботи у складі ешелонованої протиповітряної оборони (ППО). Радіус перехоплення повітряних цілей становить до 15 км.
Система "Тор-М2" застосовується для захисту російських військ та об’єктів від українських літаків, ракет, безпілотників, а також для захисту систем ППО середнього та великого радіусу дії С-300 та С-400.
Нагадаємо, спецпризначенці ГУР уразили російську радіолокаційну станцію 91Н6Е зі складу ЗРК С-400 "Тріумф".
Фокус також повідомляв, що бійці ОЗСП Lasar’s group НГУ підірвали російський ЗРК С-300В за допомогою безпілотника.

