Три леви, які потрапили під обстріли в Україні, знайшли новий дім у Великій Британії
Три леви Шанті, Рафаель та Олег вирушили до свого нового дому в Yorkshire Wildlife Park у Великій Британії. Про це повідомляється на Facebook-сторінці Wild Animals Rescue Center (Центр порятунку диких тварин).
- Для нас це дуже хвилюючий момент, адже своє коротке життя юні леви пережили багато страху й болю. Рафаель та Шанті потрапили до нас торік зовсім маленькими із Харківщини. Вони втратили маму, виживали під обстрілами, а через недостатнє та неправильне харчування були в дуже поганому стані. Лева Олега евакуювали до нас із Сумщини на початку цього року у сильному стресі, адже тривалий час перебував поблизу зони бойових дій і дуже чутливо реагував на вибухи та гучні звуки, - йдеться в повідомленні.
Завдяки щоденній турботі, збалансованому харчуванню та лікуванню ветеринарів левенята відновилися, підросли. Тепер на тварин чекає безпечний дім, де про них піклуватимуться з любов’ю.
- Бажаємо нашим левам легкої дороги та щасливого життя у новій домівці, - додали у центрі.
- 12 вересня Wild Animals Rescue Center (Центр порятунку диких тварин) повідомив, що три левиці вирушили до свого нового дому в Південній Африці. Пізніше зоозахисники показали, як українські левиці облаштовуються в Африці.
- 17 квітня у Центр порятунку диких тварин українки Наталії Попової повідомили, що п’ять врятованих в Україні левів адаптовуються на новому місці у заповіднику в Англії після міжнародної рятувальної операції.

