Начальник районної Куп'янської військової адміністрації Андрій Канашевич попередив, що у місто більше не будуть возити гуманітарну допомогу, зокрема їжу, через небезпеку — ситуація там залишається важкою. Під час телемарафону він зауважив, що сьогодні пріоритет — евакуація 870 місцевих, які все ще залишаються там.
Втім, у місті є й такі райони, евакуація з яких більше неможлива через велику небезпеку. Проте досі можливий виїзд з Куп'янська у напрямку Харкова. Канашевич також розповів, що для швидкого та своєчасного опрацювання евакуаційних заявок працюють поліцейські, рятувальники та волонтерські групи.
Про завезення гуманітарки він сказав так: "У Куп'янськ – ні, ніхто цього робити не буде, тому що це дуже великий ризик. Про це навіть не йдеться. Єдине – це тільки евакуація".
Нещодавно голова Куп'янської МВА Андрій Беседін заявляв про критичну ситуацію в місті, ЗСУ ліквідовують там багато ДРГ ворога. Він попередив, що командування РФ дало наказ своїм солдатам знищувати цивільне населення.