/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F32%2F0f9d9f1e107eb5ffc32859fba8c74d83.jpg)
У Кривому Розі застрелили президента місцевої федерації самбо Євгена Понирка: подробиці та відео
У Кривому Розі вбили президента місцевої федерації самбо Євгена Понирко. Попередньо, у нього стріляли з автомата на Зарічному. Повідомлення до поліції надійшло 26 вересня близько 20:00 вечора. Про це з посиланням на власні джерела повідомив місцевий Telegram-канал "СВОЇ Кривий Ріг". Поранено ще одного чоловіка.
Місцеві жителі чули 7 пострілів на місці вбивства Євгена Понирка біля його будинку. Також поранення отримав інший чоловік, його госпіталізували медики.
За словами очевидців, Понирко жив у цьому мікрорайоні близько двох років. Також зазначили, що він мав охоронця.
"Я зранку самого його не бачила, він в машині сидів, і охоронець був", — розповідає жителька району.
У Покровському районі Кривого Рогу правоохоронці ввели оперативний план "Сирена". У поліції повідомили, що зараз встановлюють особу зловмисника.
На місці вбивства Євгена Понирка перебуває начальник Криворізького районного управління поліції Володимир Васильєв. Також там працюють слідчі, оперативники, кінолог з собакою та інші служби.
"Почули постріли. Якийсь чоловік пробігав і сказав: там хтось стріляє з автомата. Ми швидко схопили дітей та повели їх у під’їзд, бо було страшно", — розповіла місцева жителька.
