/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2F45eb2588bbbae35002b7838274511fb4.jpg)
lifecell готує зміни для клієнтів: частину послуг скасують, решта злетить у ціні
Мобільний оператор lifecell повідомив про масштабні зміни для абонентів. Компанія планує підняти вартість окремих тарифів і закрити велику кількість пакетів послуг.
З 1 жовтня 2025 року абонентська плата за тарифні плани «Єдина мережа преміум 30» та «Єдина мережа преміум 30 передплата» зросте з 30 грн до 40 грн на місяць. Інші умови залишаться без змін.
У lifecell пояснюють: здорожчання пов’язане з витратами на підтримку якісного обслуговування та розвиток мережі.
Вже з 2 жовтня 2025 року компанія відключить активацію низки популярних пакетів:
-
SMS-послуги: «60 SMS на тиждень», «100 SMS», «200 SMS», «1000 SMS»;
-
хвилини на інші мережі: «50 хвилин», «100 хвилин», «200 хвилин»;
-
інтернет-пакети: «1 ГБ», «2 ГБ», «4 ГБ»;
-
сервіси для соцмереж і стрімінгу: «Online спілкування Basic/Premium/XL», «TikTok Безліміт L/XL», «Відео+Музика Безліміт L/XL».
Ті абоненти, які підключать послуги до 2 жовтня, зможуть користуватися ними до кінця оплаченого періоду. Після цього вони автоматично деактивуються, а користувачам запропонують схожі за змістом варіанти.
lifecell радить абонентам звернути увагу на актуальні тарифи:
-
«Максі» — 300 грн/міс., включає 20 ГБ інтернету, 750 хвилин по Україні, безлім у мережі lifecell, 20 ГБ у роумінгу та безліміт на застосунки. При своєчасній оплаті обсяги хвилин і трафіку подвоюються.
-
«Мега» — 500 грн/міс. (або 350 грн при перенесенні номера), включає 50 ГБ інтернету (безліміт за вчасної оплати), 1000 хвилин на дзвінки (+1000 додатково), 25 ГБ у роумінгу та безплатний доступ до контенту в низці застосунків.
Раніше ми розповідали, що "Київстар" дає 30% знижки на шкільні покупки
Також, майже вдвічі дешевше: "Київстар" різко знизив ціни на найпопулярніші тарифи

