/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F30933a6f4079fabab958ab58779d3c32.jpg)
У Путіна відреагували на можливу передачу Україні ракет Tomahawk
ВіцепрезидентДжей Ді Венс підтвердив, що український лідер справді просив за Tomahawk, але остаточне рішення щодо надання цих ракет Києву ухвалюватиме особисто Трамп, передає 24 Канал.
Як у Путіна відреагували на можливість появи Tomahawk в Україні?
Те ж саме заявив і спецпредставник Трампа з питань України та Росії Кіт Келлог. Генерал окремо додав, що президент СШАдозволив Києву завдати ударів вглиб Росії.
Речник Путіна Дмитро Пєсков у коментарі пропагандистам наголосив, що у Кремлі чули заяви американців. Наразі їх детально і серйозно аналізують. Окупантів турбують відповіді на кілька питань:
- Хто може запускати Tomahawk, якщо вони все-таки опиняться в Україні? Це можуть їх запускати тільки українці або це мають робити американські військові?
- Хто визначає координати цілей для цих ракет: українці чи американці?
На запитання, якою може бути відповідь Москви у разі постачання Україні Tomahawk, Пєсков не відповів прямо. Він зауважив, що спершу потрібно визначити потенційні загрози, а потім формувати відповідь.
Окремо посіпака Кремля додав, що немає жодних ракет, які б змогли змінити динаміку на фронті на користь України.
Останні новини про ймовірне надання Україні "Томагавків"
- Видання Axios пише, що Tomahawk– це єдина зброя, яку Трамп не хотів продавати НАТО для України.
- Влітку у ГУР зауважували, що"Томагавки" в Україні буде складно розгорнути. Основними пусковими установками є бойові кораблі або стратегічні бомбардувальники. А в України немає жодних стратегічних бомбардувальників.
- Ту ж саму думку в ефірі 24 Каналу висловив експерт з авіації Костянтин Криволап.
- Керівник безпекових програм Центру глобалістики "Стратегія XXI" Павло Лакійчук в ефірі 24 Каналу вважає, що Україна навряд чи отримає "Томагавки" найближчим часом.

