Німеччина планує посилити ППО України: Пісторіус розкрив деталі
Німеччина планує посилити ППО України: Пісторіус розкрив деталі

Німеччина планує посилити ППО України: Пісторіус розкрив деталі

Борис Пісторіус / © Associated Press

Німеччина до кінця 2025 року значно посилить українську протиповітряну оборону, передавши ще дві сучасні зенітно-ракетні системи Patriot. Ця поставка відбудеться за підтримки норвезьких партнерів.

Цю заяву зробив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус під час Варшавського безпекового форуму, повідомляє Укрінформ.

Пісторіус наголосив, що рішення про нові поставки Patriot продиктоване зростанням інтенсивності російських атак.

"Нещодавні атаки Росії – понад 580 дронів і більш як 40 ракет – знову підкреслили важливість зміцнення української протиповітряної оборони. І саме цим ми займаємося. Німеччина вже передала три системи Patriot. До кінця цього року ми надамо ще дві сучасні системи Patriot за підтримки наших норвезьких партнерів", — підкреслив міністр.

Таким чином, Німеччина подвоїть свою підтримку Україні ключовими засобами ППО, збільшивши загальну кількість переданих систем Patriot до п'яти.

Міністр оборони підтвердив, що Німеччина залишається непохитною у підтримці Києва, щорічно виділяючи близько 9 мільярдів євро на допомогу Україні.

Пісторіус також наголосив на важливості зміцнення оборонної промисловості. Він закликав до тіснішої та ефективнішої співпраці оборонних секторів Європи та України. Міністр вважає, що ЄС повинен забезпечити гнучкішу регуляторну базу для промисловості, щоб швидко наростити виробничі потужності та збільшити поставки зброї, що є єдиним шляхом до стійкої підтримки України.

Капітан "Динамо" Віталій Буяльський / © ФК Динамо Київ

Читати публікацію повністю →

Як садити озимий часник, чим удобрити землю

Читати публікацію повністю →

Покровськ / © Getty Images

Читати публікацію повністю →

Девід Бекхем

Читати публікацію повністю →

Джерело матеріала
loader
loader