/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F432%2Fdb0b609dcd77d06d0c01e742dce3ce3b.jpg)
Кремль обговорює напад на НАТО – єврокомісар з оборони
Кремль обговорює план нападу на НАТО – такі дані є у німецької розвідки. Про це заявив комісар Євросоюзу з оборони Андрюс Кубілюс в інтерв'ю газеті Wyborcza.
Він підкреслив, що довіряє спецслужбам, зокрема німецькій розвідці.
"Німецька розвідка стверджує, що в неї є докази того, що Кремль обговорює напад на НАТО. І якщо обговорює, чи планує він напад? Ми не знаємо. Але до таких сигналів слід ставитися вкрай серйозно", – сказав Кубілюс.
Він не виключив, що Росія дійсно може бути готова до війни. НАТО і Європа теж мають бути до цього готові і вчитися не тільки на досвіді українців, а й на досвіді самих росіян.
"Нам потрібно надолужити згаяне. І ми вже це робимо. Європейська комісія почала підтримувати військову промисловість. У результаті цього виробництво гаубичних боєприпасів у 2025 році збільшиться. Я радий бачити, що в ЄС будуються нові збройові заводи. Ми надолужуємо згаяне", – наголосив єврокомісар.
- 22 вересня Reuters повідомляло, що Німеччина готується лікувати до 1000 поранених військових щодня в разі нападу Росії.
- 30 вересня У Трампа пояснили, яку гру веде Росія проти НАТО. Кремль застосовує тактику "ні війна, ні мир", щоб не втягнути США, але при цьому дестабілізувати союзників
