/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F12eecb57aa8c62bbc23d47ee09710724.jpg)
На фронті за добу 200 боїв, найгарячіші - Покровський та Новопавлівський напрямки
Як передає Укрінформ, про це ідеться у повідомленні Генерального штабу Збройних сил України у Фейсбуці про ситуацію станом на 8:00 середи, 8 жовтня.
Ворог завдав один ракетний та 82 авіаційні удари, застосувавши одну ракету і скинувши 177 керованих авіабомб.
Крім того, армія РФ здійснила 5012 обстрілів, зокрема 168 – із реактивних систем залпового вогню, та залучила для ураження 6159 дронів-камікадзе.
Росіяни завдавали авіаударів по районах Залізничного і Степногірська Запорізької області, Зеленодольська Дніпропетровської області, Садового Херсонської області.
Авіація, ракетні війська та артилерія Сил оборони уразили три райони зосередження особового складу, озброєння і військової техніки, одну станцію РЕБ, одну радіолокаційну станцію, три склади та ще одну іншу важливу ціль росіян.
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках українські оборонці відбили сім атак росіян. Ворог завдав сім авіаударів, скинувши 10 керованих авіабомб, та здійснив 198 артилерійських обстрілів, зокрема вісім – із РСЗВ.
На Південно-Слобожанському напрямку сталося 29 боєзіткнень у районах Вовчанська, Вовчанських Хуторів, Тихого, Амбарного, Кам’янки, Бологівки, Западного, Красного Першого, Довгенького та в бік Колодязного, Дворічанського і Кутьківки.
На Куп’янському напрямку зафіксовано вісім ворожих атак. Сили оборони відбили штурмові дії росіян поблизу Куп’янська та в бік Петропавлівки, Новоплатонівки, Піщаного і Степової Новоселівки.
На Лиманському напрямку ворог атакував 12 разів, намагаючись просунутися поблизу Середнього, Шандриголового, Новоселівки, Дерилового, Карпівки і Торського.
На Сіверському напрямку армія РФ атакувала поблизу Ямполя, Григорівки, Виїмки та Серебрянки. Сталося 11 боєзіткнень.
На Краматорському напрямку загарбники наступальних дій не проводили.
На Торецькому напрямку ворог здійснив 18 атак у районах Олександро-Шультиного, Щербинівки, Плещіївки, Русиного Яру і Полтавки.
На Покровському напрямку захисники України зупинили 46 російських атак у районах населених пунктів Володимирівка, Никанорівка, Сухецьке, Миролюбівка, Нове Шахове, Іванівка, Родинське, Червоний Лиман, Мирноград, Новоекономічне, Лисівка, Покровськ, Котлине, Удачне, Молодецьке, Новомиколаївка, Горіхове, Дачне, Філія та в напрямку Новопавлівки і Балагана.
На Новопавлівському напрямку Сили оборони відбили 32 ворожі штурмові дії в районах населених пунктів Запоріжжя, Олександроград, Січневе, Новоселівка, Новогеоргіївка, Соснівка, Вороне, Калинівське, Новогригорівка, Воскресенка, Олексіївка, Степове, Піддубне, Березове, Новоіванівка.
На Гуляйпільському напрямку зафіксовані 11 бойових зіткнень поблизу Полтавки і Малинівки.
На Оріхівському напрямку сталося вісім бойових зіткнень. Ворог намагався просунутися поблизу Плавнів, Степового та в напрямку Степногірська й Новоандріївки.
На Придніпровському напрямку українські підрозділи відбили три ворожі атаки.
На Волинському і Поліському напрямках ознак формування російських наступальних угруповань ворога не виявлено.
Як повідомляв Укрінформ, загальні бойові втрати російських військ з 24 лютого 2022 року по 8 жовтня 2025 року на війні проти України становлять близько 1 118 370 осіб, з них 1010 осіб - за минулу добу.

