За час Добропільської контрнаступальної операції звільнили 180,8 квадратних кілометра - Сирський
За час Добропільської контрнаступальної операції звільнили 180,8 квадратних кілометра - Сирський

За час Добропільської контрнаступальної операції звільнили 180,8 квадратних кілометра - Сирський

Триває Добропільська контрнаступальна операція Сил оборони України. За час операції українські захисники звільнили 180,8 кв. км території Донеччини, ще 212,9 кв. км зачищено від диверсантів.

Як передає Укрінформ, про це в Телеграмі повідомив Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

«Триває Добропільська контрнаступальна операція Сил оборони України. В ході чергової робочої поїздки та уточнення поточної обстановки в смузі дій наступального угруповання провів нараду з командним складом на одному з пунктів управління. Заслухав доповіді щодо поточної обстановки та виконання попередньо визначених завдань», - зазначив Сирський.

За його словами, поспілкувався з командирами підрозділів, які проводять контрдиверсійні дії з метою пошуку та знищення ДРГ противника, а також окремих груп російських окупантів, які перебувають в оточенні.

Сирський наголосив, що незважаючи на постійні контратаки противника, штурмові підрозділи Сил оборони продовжують наступальні дії на окремих ділянках.

«Загалом за час операції звільнено 180,8 кв. км території Донеччини, 212,9 кв. км – зачищено від диверсантів», - поінформував Сирський.

Крім того, під час робочої поїздки головнокомандувач ЗСУ з'ясував проблемні питання та потреби наступального угруповання, віддав необхідні розпорядження.

«Контрдиверсійні заходи триватимуть. Оборона й надалі буде активною. Вживаються також заходи для недопущення просування противника на Покровському напрямку, для вдосконалення логістики, для захисту доріг та об’єктів критичної інфраструктури», - підкреслив Сирський.

Як повідомляв Укрінформ, станом на 16:00 9 жовтня на фронті відбулося 132 бойові зіткнення.

Теги за темою
війна
Джерело матеріала
loader
loader