/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F103%2F1a9f3f55237a5ecf01e7f3aa3cff1a20.jpg)
Geely презентувала бюджетного суперника Toyota Camry
Лінійку компанії Geely поповнить новий седан Galaxy Starshine 7, який займе нішу вище Starshine 6. Він приєднається до D-класу і складе конкуренцію на ринку Toyota Camry.
Седан виконаний у стилістиці нового Emgrand. У нього стрімкий силует кузова з довгим капотом, а також виражена передня частина з масивною решіткою радіатора і розкосими світлодіодними фарами. Великий повітрозабірник інтегрований в бампер, ще використано багато хрому в оздобленні, а на кормі у Galaxy Starshine 7 увагу привертають великі ліхтарі, виконані у формі єдиного блоку.
У довжину Geely Galaxy Starshine 7 досягає 4958 мм при колісній базі 2852 мм. Ширина і висота – 1915 і 1505 мм відповідно. Їздить седан на 18-дюймових легкосплавних колісних дисках з аэродинамичным дизайном. Салон просторий і комфортний. В оснащення кабіни входить цифрова приладова панель і мультимедійна система з великим екраном, сидіння з підігрівом і широкий список систем допомоги водієві, включаючи напівавтономний рух.
Під капотом встановлений 1,5-літровий двигун потужністю 110 к. с., який доповнено електромотором з віддачею 160 к. с. В чисто електричному режимі седан може проїхати до 100 км. В продаж на ринку Китаю Galaxy Starshine 7 надійде в кінці року за ціною від 90 000 юанів (близько 14 тисяч доларів). Заплановано також експорт моделі.

