/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fa04eca8ec553444f65891049f5e1f34a.jpg)
Ракетно-дронова атака на Канів: є пошкодження, десятеро поранених
Як передає Укрінформ, про це у Телеграмі повідомив начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.
«У місті триває ліквідація наслідків ракетно-дронової атаки РФ. Усі потрібні служби працюють. Розгорнуто оперативний штаб. Тут і наші соціальні партнери з обласного "Червоного Хреста". Довозять першочергові будівельні матеріали. На цю хвилину маємо десятьох травмованих - не тяжкі. Серед них - 10-річний хлопчик. Їм надають необхідну допомогу", - написав Табурець.
Він уточнив, що, за попередніми даними, вибуховою хвилею пошкоджено щонайменше сім багатоповерхівок, дитячий садок та школа. Переважно побиті вікна.
«Наразі триває обстеження - працюють комісії. За результатами будемо знати остаточний обсяг завданої шкоди», - зазначив очільник Черкащини.
Як повідомляв Укрінформ, на Черкащині через російську атаку постраждали троє людей, пошкоджена інфраструктура.
Фото: Черкаська ОВА

