У Бучі стартує опалювальний сезон: коли буде тепло у квартирах
У Бучі стартує опалювальний сезон: коли буде тепло у квартирах

У Бучі стартує опалювальний сезон: коли буде тепло у квартирах

Завтра, 15 жовтня, у Бучанській громаді на Кивщині стартує опалювальний сезон – тепло подаватимуть до шкіл, дитсадків та медзакладів. Про це повідомив мер Бучі Анатолій Федорук, інформує «Главком».

Мер Бучі зауважив, що житловий фонд підключать пізніше – таке рішення ухвалили для всієї Київської області через постійні обстріли енергетичної інфраструктури.

«Опалювальний сезон буде складним, але ми підготувалися: працюватимуть когенераційні установки нашого «енергетичного острова» та резервні генератори», – зазначив Анатолій Федорук.

Мер Бучі також наголосив, що генератори не можуть працювати цілодобово – це лише тимчасове рішення на випадок блекаутів.

Раніше повідомлялося, що для забезпечення стабільності та захисту споживачів, Кабінет міністрів ухвалив рішення продовжити дію механізму ПСО до 31 березня 2026 року. 

Джерело матеріала
loader