/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F4%2F8dfb6b37f3ff7cb08d68fcef148919b1.jpg)
У Фінляндії заявили, що Росія нарощує потужність армії для другої фази агресії проти ЄС та НАТО
Глава фінського Міністерства оборони Антті Хякканен заявив, що Росія нарощує потужності армії на кордонах з Європейським Союзом, готуючись до другої фази потенційної агресії проти ЄС та НАТО.
Деталі: Росія готується до наступної фази потенційної агресії і становить реальну загрозу для НАТО, переконані у Фінляндії.
"Зараз вони (росіяни – "ЄП") дійсно нарощують потужності.
Ми ставимося до цього спокійно, тому що це давній план.
Але тепер ми бачимо, що Росія справді здійснює військове нарощування для другої фази своєї потенційної агресії", – заявив Хякканен.
Він уточнив, що має на увазі, що "існують реальні загрози для НАТО після завершення війни в Україні".
"Вони справді проводять військову модернізацію і нове переозброєння, і ознаки цього вже спостерігаються поблизу наших кордонів", – підкреслив Антті Хякканен.
Як повідомляла "Європейська правда", перебуваючи в штаб-квартирі НАТО у Брюсселі 15 жовтня, міністр оборони США Піт Гегсет заявив, що Сполучені Штати почнуть вживати заходів щодо Росії, якщо найближчим часом не відбудеться ніяких кроків для припинення російсько-української війни.
Коментарі Гегсета пролунали на тлі розмов про можливість надання Україні американських далекобійних ракет Tomahawk, що очікувано буде однією з ключових тем зустрічі президентів України і США 17 жовтня.
За словами джерел у Білому домі, президент США Дональд Трамп "оптимістично" налаштований щодо можливості досягнення миру в Україні після успішного підписання угоди про перемир'я між Ізраїлем і ХАМАС і звільнення заручників.

