В Києві та декількох областях знову діють екстрені відключення світла
У п’ятницю, 17 жовтня, за командою «Укренерго» у Києві, Київській Дніпропетровській, Дніпропетровській, Полтавській, Сумській та Кіровоградській областях застосовані екстрені відключення електроенергії. Про це йдеться у повідомленнях ДТЕК та обленерго.
Крім того, по всій Україні діють обмеження споживання електроенергії для промислових підприємств у період із 07:00 до 22:00.
Енергетики закликають українців із розумінням ставитися до ситуації та за можливості зменшити використання потужних електроприладів у години пікового навантаження.
У разі змін графіків «Укренерго» та регіональні оператори обіцяють оперативно інформувати про оновлення у своїх офіційних телеграм-каналах.
- 16 жовтня в «Укренерго» заявили, що аварійні відключення світла можуть тривати ще тиждень.
- 16 жовтня голова правління «Укренерго» повідомив, що РФ почала застосовувати тактику «випаленої землі» в атаках на енергосистему.

