/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F130%2F7d591c3725e9607e1aa36db7304e047f.png)
Трамп відповів на зухвалу заяву путіна щодо нових санкцій США проти рф
Президент США Дональд Трамп прокоментував запровадження нових американських санкцій проти нафтових компаній росії за агресію в Україні.
Про це він розповів під час брифінгу в Білому домі
У кремлі вважають себе невразливими для таких обмежень, зазначив один із журналістів. Президент рф путін напередодні заявив, що санкції Білого дому "суттєво не позначаться на економічному самопочутті країни".
"Я радий, що вони так почуваються. Я скажу більше через шість місяців. Подивимося, як вони впораються з усім цим", – відповів Трамп.
Нагадаємо, що адміністрація Трампа оголосила про запровадження санкцій проти двох найбільших російських нафтових гігантів — Rosneft та Lukoil, а також десятків їхніх дочірніх компаній. Міністр фінансів США Скотт Бессент наголосив, що ці заходи мають на меті "перекрити фінансування воєнної машини кремля" і були ухвалені через "відсутність серйозної прихильності росії до мирного процесу для припинення війни в Україні".

