Росіяни атакували Київ дронами: серед постраждалих – двоє дітей, є пошкодження й пожежа
Росіяни атакували Київ дронами: серед постраждалих – двоє дітей, є пошкодження й пожежа

Росіяни атакували Київ дронами: серед постраждалих – двоє дітей, є пошкодження й пожежа

Київ (Ілюстративне фото: Depositphotos)

У ніч проти 26 жовтня росіяни атакували Київ безпілотниками, унаслідок чого є постраждалі, пошкодження та пожежа. Про це повідомив глава військової адміністрації столиці Тимур Ткаченко.

У ночі над містом фіксувалось декілька російських БпЛА, працювала протиповітряна оборона.

У Деснянському районі сталось падіння уламків дронів на декілька поверхів житлового будинку та дах іншої багатоповерхівки; на одній з локацій сталася пожежа у багатоквартирному будинку, за іншою адресою вибило вікна вибуховою хвилею, зазначив глава КМВА.

Мер Києва Віталій Кличко написав, що у цьому районі сталось влучання у дев'ятиповерховий будинок на рівні другого-третього поверхів, за іншою адресою сталось падіння уламків на 16-поверховий будинок.

Також Ткаченко повідомив про пошкодження даху уламками в Оболонському районі.

За даними чиновника, станом на 3:44 відомо про п'ятьох постраждалих, у тому числі двох дітей; одного з неповнолітніх ушпиталили.

  • У ніч на 25 жовтня окупанти атакували Київ балістичними ракетами, унаслідок чого загинули двоє людей, щонайменше 13 постраждали, були пошкодження та пожежі.
  • З вечора 24-го й у ніч на 25 жовтня росіяни атакували Україну дронами та балістичними ракетами – захисникам вдалось протидіяти 50 з 62 БпЛА та чотирьом з дев'яти "Іскандерів-М". Також окупанти здійснили атаку на Дніпропетровщину, є загиблі та постраждалі.
  • Того ж дня росіяни атакували Харків FPV-дронами, носієм для яких виступив безпілотник типу "Молнія" – до медиків звернулось п'ятеро людей.
Теги за темою
Обстріл
Джерело матеріала
loader
loader