Відомо про постраждалих: у Чернігові безпілотник впав біля житлового будинку
Відомо про постраждалих: у Чернігові безпілотник впав біля житлового будинку

Відомо про постраждалих: у Чернігові безпілотник впав біля житлового будинку

Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на начальника Чернігівської міської військової адміністрації Дмитра Брижинського.

Що відомо про вибухи в Чернігові 27 жовтня?

Із 12:54 в Чернігові лунають вибухи. Росія атакувала місто кількома дронами. Один з них протиповітряна оборона змогла знешкодити, але уламки впали на території неподалік міста.

О 14:32 Брижинський оновив інформацію, додавши, що інший БпЛА впав у самому Чернігові – житлового будинку на півночі. Внаслідок атаки постраждали дві людини.

Інформація по пошкодженнях уточнюється,
– сказав очільник МВА.

За інформацією моніторингових каналів, на Чернігів удень летіли не менше 14 БпЛА.

Коли востаннє росіяни атакували Чернігів?

  • Пізно ввечері 25 жовтня росіяни вдарили безпілотником по одному з підприємств Чернігова. На території загорілася вантажівка. Тоді ж у Новгороді-Сіверському через влучання БпЛА сталася пожежа в адмінбудівлі одного із підприємств критичної інфраструктури – приміщення було знищене.

  • Російські війська завдали ударів дронами по об'єктах транспортної інфраструктури на Чернігівщині, що призвело до скасування залізничного сполучення.

  • 27 жовтня вибухи в Чернігові теж прогриміли кілька разів. по цілях працювала ППО.

Теги за темою
постраждалі
Джерело матеріала
loader
loader