/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F35%2F937e23fb8915639e945baaf74a5d6bbe.jpg)
Данський флот попередив громадян про навчання з дронами: "турбуватися немає причин"
Данців попередили, що наступні кілька днів в районі острова Борнгольм будуть відбуватися навчання флоту з використанням дронів і турбуватися через них немає причин.
Як повідомляє DR, пише "Європейська правда", про це заявили у пресслужбі місцевої поліції.
Поліція Борнгольма попередила, що протягом середи, четверга і п’ятниці над островом Борнгольм будуть піднімати дрони у межах навчань Військово-морських сил у двох визначених місцях.
Søværnet har onsdag, torsdag og fredag planlagt droneflyvning ved Raghammer Skydeterræn og i Vestermarie Plantage.
Ser du droner i det tidsrum på disse lokaliteter er der ingen grund til bekymring.
– Bornholms Politi (@Bornholms.
Politi) October 28, 2025.
"Якщо ви будете бачити безпілотники у вказані дати у цих місцях – причин хвилюватися немає", – зазначили у поліції.
В уряді Данії вважають це гібридною атакою, що мала на меті психологічний вплив.
Прем’єр-міністерка Данії Метте Фредеріксен вважає, що у майбутньому слід очікувати подальших гібридних інцидентів.
Після того громадяни деякий час засипали поліцію десятками повідомлень про ймовірно побачені безпілотники, які не підтверджувалися.

