/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F450%2F39582db5d9867eb4ff4f52858574c667.jpg)
На Харківщині чоловік два роки розбещував дитину: йому загрожує довічне увʼязнення
Керівник Богодухівської окружної прокуратури Харківської області затвердив обвинувальний акт стосовно 38-річного чоловіка за фактами вчинення низки злочинів проти статевої свободи й статевої недоторканості малолітньої особи (ч.ч. 4, 6 ст. 153, ч. 2 ст. 156 КК України). Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.
У 2022 році обвинувачений, який у місті Богодухів проживав разом зі своєю співмешканкою та її донькою, почав вчиняти протиправні дії сексуального характеру щодо дитини. На той момент дівчинці було 10 років.
Злочини зазвичай відбувалися, коли чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння та користувався відсутністю матері, яка працювала. Протиправні дії тривали упродовж двох років.
На прохання дитини зупинитися, сльози дівчинки, обвинувачений ніколи не реагував.
Під час перебування у гостях у своєї старшої сестри в іншому регіоні України потерпіла наважилася розповісти про пережите. Після цього сестра одразу звернулася до поліції та повідомила про злочин.
Правоохоронці викрили чоловіка, його було взято під варту. Наразі обвинувальний акт направлено до суду. Судовий розгляд відбудеться у Дергачівському районному суді Харківської області.
Максимальне покарання, що загрожує обвинуваченому, — довічне позбавлення волі.

