Армія РФ упродовж дня атакувала три райони Дніпропетровщини, є постраждалі
Армія РФ упродовж дня атакувала три райони Дніпропетровщини, є постраждалі

Армія РФ упродовж дня атакувала три райони Дніпропетровщини, є постраждалі

Російська армія протягом дня атакувала Павлоградський, Нікопольський і Синельниківський райони Дніпропетровської області, зафіксована низка пошкоджень, постраждали двоє людей.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомив в.о. начальника Дніпропетровської ОВА Владислав Гайваненко.

У Павлограді через атаку російських безпілотників постраждали двоє людей. Зокрема, 46-річну жінку госпіталізували у стані середньої тяжкості, а 58-річна – лікуватиметься амбулаторно.

Пошкоджень зазнала покрівля дитячого садочка.

«На Нікопольщині під ударом агресора були райцентр, Марганецька, Покровська, Червоногригорівська, Мирівська громади. Він застосовував FPV-дрони та артилерію», - зауважив Гайваненко.

За його словами, пошкоджені два приватні будинки, господарська споруда та автомобіль. Крім того, побиті дві автозаправні станції.

У Синельниківському районі армія РФ атакувала керованими авіаційними бомбами і безпілотниками Покровську, Межівську та Дубовиківську громади.

Внаслідок ударів виникли пожежі. Пошкоджені інфраструктура, приватна оселя та автомобіль.

Як повідомляв Укрінформ, російські війська у ніч проти 29 жовтнязавдавали ударів по Нікопольському та Синельниківському районах Дніпропетровської області, зафіксована низка пошкоджень, одна людина постраждала.

Теги за темою
Обстріл
Джерело матеріала
loader
loader