/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F8c0e6414451aaabb735ca338e13e7a66.jpg)
«Фенікс-Маріуполь» - у чвертьфіналі Кубка України з футболу
Клуб «Агротех» (Тишківка, Кіровоградська область) у серії пенальті поступився (6:7) команді «Фенікс-Маріуполь». Основний час - 1:1, передає Укрінформ.
М'ячі на стадіоні «Зірка» у Кропивницькому в ігровий час забили Олексій Чичиков (77-ма хвилина) - у «Агротеха» та Андрій Вільховий (37) - у складі маріупольців.
Сьогодні також пройде заключний поєдинок 1/8 фіналу «Металіст 1925» (Харків) - «Агробізнес» (Волочиськ, Хмельницька область).
Протистояння складаються з одного матчу. У разі нічиєї в основний час відразу пробивається серія пенальті.
Як повідомлялося, раніше учасниками чвертьфіналу стали «Чернігів», чернівецька «Буковина», київський «Локомотив», «Інгулець» з Петрового, черкаський ЛНЗ та київське «Динамо».
Нинішнього сезону у розіграші національного Кубка стартували 68 команд, серед яких 21 - аматорська.
Фото: УАФ.

