Ford відкликає понад 220 тисяч автівок у США через проблеми з лобовим склом та сидіннями
Ford відкликає понад 220 тисяч автівок у США через проблеми з лобовим склом та сидіннями

Ford відкликає понад 220 тисяч автівок у США через проблеми з лобовим склом та сидіннями

Автовиробник Ford відкликає 227 006 автомобілів у Сполучених Штатах. Серед причин – бульбашки повітря на лобовому склі та нещільно прикріплені каркаси сидінь.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters із посиланням на заяву Національної адміністрації безпеки дорожнього руху США (NHTSA).

Відкликання стосується 163 256 позашляховиків Bronco через можливе послаблення болтів передніх сидінь, а також 56 841 автомобілів Lincoln і Explorer через наявність бульбашок повітря на лобовому склі, пояснили у NHTSA.

Крім цього, відкликання поширюється на 6 909 фургонів Econoline через несправність систем відтавання та усунення запотівання скла.

Дилери безкоштовно замінять дефектні деталі, що стали причиною відкликання, запевнили у NHTSA.

Як повідомляв Укрінформ, 22 жовтня американська компанія Ford заявила, що відкликає майже 1,45 мільйона автомобілів у Сполучених Штатах через несправні камери заднього виду та продовжить гарантійне обслуговування мільйонів інших автівок.

Фото: DPA

Теги за темою
США Транспорт
Джерело матеріала
loader
loader