Росіяни атакували залізницю у двох областях України, є затримки поїздів
Росіяни атакували залізницю у двох областях України, є затримки поїздів

Росіяни атакували залізницю у двох областях України, є затримки поїздів

У ніч на 31 жовтня російські окупанти вдарили по залізничній інфраструктурі в Сумській і Харківській областях. Про це в Telegram поінформувала "Укрзалізниця".

"Знову тяжка ніч для залізничників. [...] У Сумах ворог ударив по пасажирському депо – пошкоджено й знищено інші господарські приміщення компанії, а також рухомий склад. [...] Крім того, пошкоджено інфраструктуру залізниці в районі Лозової", – йдеться в повідомленні.

За даними "Укрзалізниці", усі їхні працівники перебували в укритті, тому постраждалих немає.

"Для перевезення пасажирів поїзда №779/780 "Суми – Київ" оперативно подали підмінні вагони. Поїзд відправився за графіком. [...] Поїзд №228/227 "Гусарівка – Івано-Франківськ" прямує зміненим маршрутом. Робимо все можливе, щоб максимально скоротити його відставання від графіка", – указано в пості.

Віцепрем'єр-міністр із відновлення України – міністр розвитку громад і територій Олексій Кулеба опублікував у Telegram фото обстріляного депо в Сумах.

"Пошкоджене депо "Укрзалізниці". Це депо забезпечує щоденне сполучення із Сумами й усім регіоном. Тут готують до рейсу вагони, проводять їм технічний огляд – абсолютно цивільне підприємство, яке працює для пасажирів. Масований наліт Shahed знищив більшість робочих приміщень, ушкоджено й склад потяга "Суми – Київ", – написав він.

Кулеба зазначив, що для перевезення пасажирів "хвилина у хвилину був поданий резервний склад з іншого регіону".

Джерело матеріала
loader
loader