/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F0fcd0cd4bde0d8df5046adfc7f42c38a.jpg)
Бої за Покровськ: що відомо про якість особового складу РФ та дії ЗСУ
Покровськ / © Associated Press
Наразі оточення Покровську немає, у місті тривають бої. Перевага постійно коливається від сторони у сторону.
Про це в етері «КИЇВ24» зазначив Артем Прібильнов, начальник відділення комунікацій 155 ОМБР.
Тривають контрдиверсійні дії. Прібильонов наголошує: треба сподіватися на краще та вірити у ЗСУ.
За його словами, росіяни готували штурмові дії на цьому напрямку ще з вересня.
«Їх готували конкретно під одну задачу — захопити місто Покровськ. Їм показували карти, давали маршрути… Якість особового складу — нормальна. Мобілізовані, контрактники, наркомани, туберкульозники, алкоголіки… Як завжди у РФ. Спеціалізовані війська, які могли вести професійно міські бої, у них закінчилися», — стверджує військовий.
Він додає: ворог, який перебуває у місті, хаотично рухається, не розуміючи, яку позицію зайняти.
«Ті спецпідрозділи (українські — ред.), які зайшли до міста і робитимуть зачистки, на три голови вищі за професіоналізмом, ніж підрозділи російської армії», — завершив начальник відділення комунікацій 155 ОМБР.
Росіяни зазнають втрат
Як повідомив в ефірі «Суспільного» штаб-сержант 3-ї категорії відділення комунікації 117-ї окремої важкої механізованої бригади Олександра Вовк, РФ виводить 155-ту бригаду морської піхоти, яка раніше брала участь у боях у Сирії та на Київщині. На заміну приходять менш підготовлені підрозділи — 108-м мотопіхотний та 68-й танковий полк зі складу 150-ї дивізії.
Річ у тім, що підрозділ завдяки ЗСУ майже знищений, тож зараз він виводиться.
«Те, що залишилось, виводиться, відбувається заміна на мотопіхотні підрозділи. Це свідчить про те, що ворог зазнав в зоні нашої відповідальності великих втрат і цілий підрозділ став небоєздатним, — пояснив штаб-сержант.
Попри дезорієнтацію та втрати армії РФ, атаки ворога відбуваються в дощову погоду, що ускладнює роботу українських дронів.
Росіяни хочуть прорватися в напрямку Костянтинівка — Куп’янськ. Але успіхів у них небагато — більшість техніки знищується ще до підходу до позицій ЗСУ.
РФ з усіх сил намагається перерізати логістичні шляхи ЗСУ за допомогою дронів.
Раніше ми писали, що Путін наказав армії РФ захопити Покровськ до 15 листопада.
«Для Путіна захоплення Покровська, Мирнограда, а далі Костянтинівки і всього Донецького регіону це не тільки воєнний, але й воєнно-політичний результат, який він сьогодні добивається всіма засобами», — каже генерал армії Микола Маломуж.
Голова міністерства закордонних справ Данії Ларс Льокке Расмуссен міністр закордонних справ Єгипту АбделаттіЧитати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →

