/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F419%2F06f38ce96ae3b8207093e802493a4530.jpg)
Британія запровадила обов’язкове утримання птахів через спалахи пташиного грипу
Велика Британія ввела обов'язкові заходи щодо утримання птахів по всій території Англії з метою уповільнення поширення пташиного грипу.
Обов’язкові заходи щодо утримування птахів набудуть чинності в четвер, 6 листопада.
Лише у понеділок, 4 листопада, було підтверджено два спалахи в комерційних птахофермах, один у Північному Йоркширі, інший у Девоні, а також третій серед птахів, що утримуються в неволі, в Східному Сассексі.
Наразі у Великій Британії зафіксовано 23 спалахи захворювання, з них 19 в Англії.
Як зазначається, власники менше 50 птахів звільнені від заходів щодо утримання птахів у приміщенні, за умови, що яйця та продукти птахівництва призначені виключно для власного споживання.
Захворювання поширюється переважно дикими птахами, які восени мігрують на південь.
Від епідемії постраждали птахівники в низці країн Європи.
У Нідерландах заборону випускати птицю надвір запровадили раніше цього місяця.
У Польщі довелось знищити 100 тисяч свійських птахів.
29 жовтня у німецькій землі Саар через загрозу розповсюдження пташиного грипу власникам птиці заборонили випускати птахів надвір, що стало першим таким рішенням в країні.
В Австрії з 3 листопада запровадили режим підвищеного ризику через спалах пташиного грипу, випадки якого зафіксовані серед диких птахів у низці федеральних земель.

