Північна Корея випустила десяток ракет у бік моря під час візиту Гегсета до регіону
Північна Корея випустила десяток ракет у бік моря під час візиту Гегсета до регіону

Північна Корея випустила десяток ракет у бік моря під час візиту Гегсета до регіону

Північна Корея випустила близько десятка ракет зі своїх систем залпового вогню в бік Жовтого моря в період, коли глава Пентагону Піт Гегсет мав відвідати демілітаризовану зону (ДМЗ), що розділяє північ і південь Корейського півострова.

Про це повідомляє в вівторок агентство Yonhap із посиланням на Обʼєднаний комітет начальників штабів РК, передає Укрінформ.

«Північна Корея запустила ракети у напрямку північної частини Жовтого моря близько 16-ї понеділка»,- зазначається в повідомленні.

При цьому уточнюється, що наразі продовжується аналіз зброї, застосованої КНДР.

«Запуск відбувся менше ніж за годину до того, як міністр оборони США Піт Гегсет прибув до табору Боніфас, на півдні від Обʼєднаної зони безпеки у ДМЗ, для спільного візиту до кордону з міністром оборони Республіки Корея Ан Гю Баком»,- зазначає видання.

За повідомленнями південнокорейських військових, за два дні до цього КНДР випустила ще 10 ракет РСЗВ, коли президент Лі Дже Мен та глава Китаю Сі Цзіньпін проводили переговори на вищому рівні в південно-східному місті Кьонджу.

Хоча ракетні пуски Північної Кореї із систем РСЗВ не порушують резолюції Ради Безпеки ООН, її 240-мм реактивні системи зберігають у зоні досягнення Сеул, а також прилеглі райони, зазначає агентство.

Як повідомлялося, в жовтні Північна Корея запустила кілька балістичних ракет малої дальності, приблизно за тиждень до того, як президент США Дональд Трамп мав відвідати Південну Корею з нагоди саміту АТЕС.

Фото: Yonhap

Теги за темою
КНДР
Джерело матеріала
loader
loader