Індія "здебільшого припинила" купувати російську нафту – Трамп
Індія "здебільшого припинила" купувати російську нафту – Трамп

Індія "здебільшого припинила" купувати російську нафту – Трамп

За словами президента США Дональда Трампа, Індія здебільшого припинила купувати російську нафту після санкцій і тарифів з боку Вашингтона.

Деталі: Журналіст запитав у Трампа, як проходять його переговори з прем'єром Індії Нарендрою Моді.

"Відмінно, все йде добре.

Він припинив, здебільшого припинив купувати нафту в Росії", – відповів Трамп.

Він додав, що Моді запрошує його відвідати Індію.

Американський президент пообіцяв, що здійснить такий візит.

За словами Трампа, він може полетіти до Індії наступного року.

Що передувало: Наприкінці жовтня ЗМІ повідомляли, що індійські нафтопереробні компанії не робили нових замовлень на купівлю російської нафти з моменту запровадження санкцій і чекають роз'яснень від уряду та постачальників.

Сполучені Штати запровадили санкції проти найбільших російських нафтових компаній "Роснефть" та "Лукойл", а також їхніх дочірніх компаній.

Євросоюз вранці 23 жовтня остаточно затвердив 19-й пакет санкцій проти Росії за письмовою процедурою.

Індійська компанія Reliance Industries Ltd.

придбала мільйони барелів сирої нафти з Близького Сходу й США після того, як Вашингтон запровадив санкції проти компаній "Роснефть" та "Лукойл".

Джерело матеріала
loader
loader