Робертсон присвятив вихід на ЧС пам'яті Діогу Жоти
Робертсон присвятив вихід на ЧС пам'яті Діогу Жоти

Робертсон присвятив вихід на ЧС пам'яті Діогу Жоти

Ендрю Робертсон, зізнався, що тріумф на Гемпден Паркмав для нього особливий, гіркий присмак. 31-річний захисник присвятив цю перемогу Діогу Жоті, який загинув у ДТП.

"Я добре це приховував, але сьогодні я був у розпачі. Я знаю, скільки мені років, та розумів: це може бути мій останній шанс поїхати на Чемпіонат світу", — поділився Робертсон.

Капітан розповів, що думки про друга не полишали його навіть під час вирішальної битви:

"Сьогодні я не міг викинути з голови Діогу. Ми так багато говорили про поїздку на Мундіаль, адже свого часу він пропустив турнір зі збірною Португалії, а я – із Шотландією. Я знаю, що сьогодні він посміхався мені згори" — заявив захисник.

Також Робертсон відзначив неймовірну атмосферу в команді та роль головного тренера. За його словами, передматчева промова Стіва Кларка стала ключовим моментом вечора.

"Менеджер згадав усе, через що ми пройшли. Кваліфікація на Євро, святкування у Вундербарі… Він сказав: "Давайте зробимо це ще раз". Ми були дуже зворушені. Зробити це для нього, персоналу та наших сімей — це одна з найкращих ночей у моєму житті", — наголосив захисник.

Завершуючи інтерв'ю ведучій BBC Scotland Келлі Кейтс (доньці легенди Ліверпуля Кенні Далгліша), Робертсон додав нотку фірмового гумору до своїх слів:

"Ми допомогли країні пройти через це, і я впевнений, що воно того варте. А зараз не можу дочекатися, коли повернуся до Ліверпуля, щоб випити з твоїм татом червоного вина".

На нашому сайті доступний огляд цього поєдинку.

Джерело матеріала
loader