Ексдепутату-втікачу Комарницькому оголосили підозру в несплаті 12 млн податків
Ексдепутату-втікачу Комарницькому оголосили підозру в несплаті 12 млн податків

Ексдепутату-втікачу Комарницькому оголосили підозру в несплаті 12 млн податків

Колишньому депутату Київради Денису Комарницькому заочно повідомили про підозру в ухиленні від сплати податків на майже 12 млн гривень.

Дослівно: "…колишньому депутату Київської міської ради, який зараз є адвокатом, повідомлено про підозру в умисному ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах".

Деталі: Прокурори не називають ім'я підозрюваного, але за даними УП, йдеться про Комарницького, який переховується за кордоном.

Досудовим розслідуванням встановлено, що колишній депутат придбав 48 квартир в елітних ЖК міста Києва, частину з яких продав на загальну суму 68 млн гривень.

При цьому він не сплатив податки з укладених угод на майже12 млн гривень.

Відтак дії чоловіка кваліфіковано за ч.3 ст.212 КК України, а саме як ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Що передувало: "Українська правда" знайшла за кордоном колишнього депутата Київської міськради Дениса Комарницького, якого правоохоронці підозрюють у створенні та керуванні злочинною організацією з метою заволодіння столичною землею.

Джерело матеріала
loader
loader