П'яний прокурор В'ячеслав Царюк ображав та погрожував співробітникам поліції
П'яний прокурор В'ячеслав Царюк ображав та погрожував співробітникам поліції

П'яний прокурор В'ячеслав Царюк ображав та погрожував співробітникам поліції

Прокурор Окружної прокуратури Миколаєва В'ячеслав Царюк використав свій службовий статус для тиску на співробітників поліції, пред'являючи прокурорське посвідчення та висловлюючи погрози. Про це повідомляє бюро Absolution.

Інцидент стався у травні цього року. Поліцейські прибули до закладу після сигналізації та повідомлення про порушення громадського порядку одним із відвідувачів. Камери відеоспостереження закладу, а також нагрудні камери поліцейських зафіксували, що Царюк перебував у стані алкогольного сп'яніння, висловлювався нецензурно та погрожував співробітникам поліції. В офіційному рішенні зазначено, що він «представився як працівник прокуратури» та посилався на свої «особисті знайомства».

Поліція
Фото из открытых источников

Під час спілкування з поліцією Царюк здійснював телефонні дзвінки, заявляючи, що зв'язується з керівництвом прокуратури, та погрожував співробітникам «анулювання премій та звільнення». Дисциплінарні матеріали фіксують, що Царюк двічі не прийшов на засідання.

Суд, скріншот: YouTube

У своїх поясненнях він визнав, що поведінка була «нетактовною», і просив не застосовувати до неї найсуворіші заходи. Позивач на засіданні наголосив, що порушення професійної етики підтверджується відеозаписами та свідченнями свідків.

"Знай" писав, що заступник міністра енергетики з питань євроінтеграції Ольга Юхімчук протягом кількох років декларує авто за кумедними цінами.

Ми писали, що регулятори заплющують очі, а критики повідомляють про проросійський слід WhiteBIT і фінансові схеми.

Також повідомляли, що міністр Галущенко 4 роки жив у заарештованому особняку Захарченка.

Джерело матеріала
loader