/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2F2654a073b6e9cf318cab359a40a2e8d6.jpg)
"Не бачу сенсу": Тарас Цимбалюк різко відправив учасницю "Холостяка" додому
Ви дізнаєтеся:
Головний герой українського популярного шоу "Холостяк" Тарас Цимбалюк відправив додому учасницю Валерію після індивідуального спілкування.
Як стало відомо, Тарас одразу ж почав серйозну розмову з Валерією.
"Я не можу розслабитися, у звичній манері жартувати, ділитися чимось... Є усвідомлення того, що ми якось по-іншому дивимося на цей світ. Можливо, ми б і відчули цей вайб разом, але це не буде зараз чи через тиждень. Круто, що ти така, але поруч із тобою я не можу вдихнути на повні груди", - сказав Цимбалюк.
А от Валерія зазначила, що не збирається поступатися своїми принципами і їй важко розкриватися так швидко.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2F168eb9772c2309833c2d6d34d6b231a7.jpg)
"Я не готова поступатися своїми принципами, своїм баченням того, як мають будуватися стосунки. Формат - не формат, проект - не проект, для мене не важливо. Потрібен час, я не можу ось так от за два побачення поводитися так, ніби ми вже знайомі з тобою багато часу", - сказала дівчина.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2Fcead61971a429e3e7d8ab650e49402a3.jpg)
Все ж Цимбалюк прийняв рішення попрощатися з Валерією.
"Ну, мабуть, не варто тягнути з цим, я не бачу просто сенсу. Ти особлива дівчинка і я тобі хочу щиро побажати знайти людину, з якою в тебе буде повна гармонія", - підсумував головний герой проекту.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2Ffb78c4d50a01bb5dfd0cf8f0d8cd09c0.jpg)
Любиш чутки, плітки та скандали зі світу зірок? Підпишись на телеграм-канал STARS UA.
Останні новини шоу-бізнесу
Зазначимо, як повідомляв Главред, співачка Крістіна Орбакайте, яка мовчить про терористичне вторгнення РФ в Україну, подорожувала Європою, але все ж таки повернулася до США, де живе з сім'єю з 2022 року. Орбакайте опублікувала серію знімків, на яких показалася в чорному монокіні з принтом. Образ артистка доповнила капелюхом, рожевою сорочкою і стильними окулярами.
А також співачка Наталія Могилевська розповіла, чому розійшлася зі своїм цивільним чоловіком - українським підприємцем Єгором Долініним. Співачка підкреслила, що завжди намагалася будувати кар'єру і ставила її на перше місце в житті.
Вас може зацікавити:

