Перша леді відвідала ліцей на Київщині, в якому її Фундація відновила укриття
Перша леді відвідала ліцей на Київщині, в якому її Фундація відновила укриття

Перша леді відвідала ліцей на Київщині, в якому її Фундація відновила укриття

Перша леді Олена Зеленська відвідала опорний ліцей у Кагарлику Київської області, де її Фундація відновила та облаштувала укриття площею близько 800 кв. м.

Про це дружина Президента повідомила у Телеграмі, передає Укрінформ.

«Відвідала опорний ліцей у Кагарлику, де Фундація відновила та облаштувала укриття площею близько 800 кв. м. У закладі навчається майже 900 дітей, і третина з них щодня приїздить із навколишніх сіл. Тому для нас було важливо реалізувати саме такий масштабний проєкт – укриття не лише просторе, а й дає змогу забезпечити безпечне навчання дітей одразу з кількох громад», - поінформувала Зеленська.

Вона зазначила, щоукриттябуло відновлено та облаштовано завдяки підтримці землі Нижня Австрія. Кагарлик перша леді відвідала разом із партнерами - послом Австрії в Україні Робертом Мюллером та керівником управління будівлями та нерухомістю землі Нижня Австрія Крістофом Рейтером.

Перша леді наголосила, що сьогодні школа має бути не просто захищеним приміщенням, а «повноцінним простором для життя – з теплом і світлом, гарячою їжею та відчуттям звичного ритму дня». Тож Фундація Олени Зеленської поступово розширює підхід і працює не лише над укриттями, а й над іншими критично важливими елементами освітньої інфраструктури, що стало основою нового комплексного проєкту «Безпечна школа».

«У межах цього підходу в ліцеї, який я відвідала сьогодні, невдовзі розпочнеться модернізація харчоблока: ремонт кухні та їдальні, встановлення сучасного технологічного обладнання, оновлення меблів та необхідного оснащення. Після модернізації харчоблок стане опорним і зможе забезпечити збалансованим харчуванням ще близько 400 дітей із сусідніх громад», - зазначила перша леді.

Вона наголосила, що навіть під час війни діти мають навчатися в безпечних, гідних і комфортних умовах.

Як повідомляв Укрінформ, загалом в Україні функціонують понад 30 укриттів у школах і садочках, відновлення та облаштування яких профінансувала Фундація Олени Зеленської.

Джерело матеріала
loader
loader