/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F339d9f545adc724ea9d1ec03c1e40c23.jpg)
У США призупинили обробку імміграційних заявок для громадян 19 країн
Як передає Укрінформ, про це повідомляє DW.
"Уряд США у вівторок призупинив обробку всіх імміграційних заявок з 19 країн Африки, Азії та Близького Сходу", - йдеться у повідомленні.
Адміністрація президента Дональда Трампа посилалася на міркування національної безпеки через напад на бійців Національної гвардії у Вашингтоні минулого тижня. Після нападу громадянина Афганістану було заарештовано як підозрюваного.
Згідно з новою політикою, усі заявники з країн, на які поширюється дія розпорядження, повинні пройти комплексну процедуру перевірки. Уряд не уточнив, як довго триватиме ця перевірка та чи можуть бути додані інші країни до чинного переліку.
Американські посадовці заявили, що ця ініціатива має на меті забезпечити цілісність імміграційної системи та запобігти тому, що вони назвали "прогалинами в безпеці". Критики попереджають, що цей крок може залишити тисячі людей у правовій невизначеності, поки триває перегляд їх заявок.
До країн, які стикаються з новими обмеженнями, належать, зокрема: Афганістан, Бірма, Чад, Республіка Конго, Екваторіальна Гвінея, Еритрея, Гаїті, Іран, Лівія, Сомалі, Судан та Ємен.
Декілька країн зі списку вже підпадали під часткову заборону на в'їзд раніше.
Як повідомляв Укрінформ, президент США Дональд Трамп висловив намір «назавжди зупинити міграцію» з країн третього світу та пообіцяв докласти зусиль, аби вигнати мільйони іммігрантів зі Сполучених Штатів, позбавивши їх легального статусу.
Фото Укрінформу можна купити тут

