/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F33%2Fc589e36ec9bbfbbb798d1b3ebfb41741.jpg)
Дощі, сніг та похолодання: Діденко дала прогноз на найближчі дні
Погода в Україні 10 грудня буде контрастною – зі снігом на сході та дощами в низці центральних, південних і західних регіонів. Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко.
За її прогнозом, мокрий сніг у середу очікується у східних областях, а також на Сумщині та Дніпропетровщині. Натомість дощі пройдуть на півдні, у більшості центральних і західних областей, зокрема на Житомирщині та Київщині.
Температурна картина залишатиметься нерівномірною. Найвищі показники повітря прогнозують у західній частині країни – вдень +7+12 градусів. На сході, Полтавщині, у Дніпрі з районами та на Запоріжжі буде найпрохолодніше – протягом дня 0+3 градуси. На решті території очікується +4+7 градусів.
У Києві опади почнуться ще сьогодні. Увечері дощ може посилитися, а вдень 10 грудня, за прогнозом синоптикині, він послабне до місцями невеликого. Температура повітря у столиці очікується в межах +5+7 градусів.
Окремо Діденко попередила про зміну погодного фону наприкінці тижня – у період з 13 по 15 грудня ймовірне невелике похолодання.
Загалом синоптична ситуація залишатиметься мінливою – із коливаннями атмосферного тиску та температури, але без виходу за сезонні норми.
Також нагадаємо, чи варто чекати на справжню зиму в Україні.
