/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F76%2F6aad762de89be3aa3ce76c0e70038028.jpg)
Shahed і "Гербера": Повітряні сили відбили масовану атаку рф
Росія вночі 10 грудня атакувала Україну 80 ударними безпілотниками кількох типів, з яких майже половина – Shahed. Про це повідомили Повітряні Сили ЗС України.
Атака здійснювалася з напрямків Курськ, Приморсько-Ахтарськ, Міллерово (рф), а також з тимчасово окупованої Чауди в Криму.
Повітряний напад відбивали зенітні ракетні війська, авіація, підрозділи радіоелектронної боротьби, мобільні вогневі групи та сили безпілотних систем.
За попередніми даними на 09:00, Сили оборони збили або подавили 50 ворожих дронів типу Shahed, "Гербера" та інших – переважно над півднем і сходом України.
Зафіксовано 29 попадань ударних БпЛА у семи локаціях. Інформація уточнюється.
Повітряні Сили попереджають, що в українському небі все ще перебувають ворожі безпілотники.
"Дотримуйтесь правил безпеки!" – наголошують військові.
Нагадаємо, упродовж минулої доби на фронті зафіксовано 139 бойові зіткнення, ворог нарощує інтенсивність ударів та застосовує рекордну кількість дронів-камікадзе. Також, Генеральний штаб Збройних сил України оприлюднив оновлену статистику бойових втрат російської армії станом на 9 грудня.
- Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.
- Підтримайте "5 канал" на "Патреоні".
Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій. Також стежте за нами у мережі WhatsApp. Для англомовної аудиторії маємо WhatsApp англійською.

