/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F76%2F210caf49542e0ea1a7b453c46ad75810.jpg)
У Києві загинув син першого космонавта України
У Києві загинув 41-річний Дмитро Каденюк – син першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка. Про це "5 каналу" повідомили джерела у правоохоронних структурах.
Тіло Дмитра знайшла його мати у квартирі в столиці. У Нацполіції особу офіційно не підтверджують, проте повідомили "5 каналу" про обставини події.
Юлія Гірдвіліс, начальниця Департаменту комунікації Національної поліції України:
"Вранці до Печерського управління поліції надійшло повідомлення від громадянки, що вона знайшла тіло свого сина з ножовими пораненнями. На місці працюють слідчо-оперативна група, криміналістична лабораторія і встановлюються всі обставини смерті чоловіка. На даний час це уся інформація. Вирішується питання права і кваліфікації на цей час про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 115 Кримінального кодексу України" – зазначила вона.
Попередня кваліфікація – умисне вбивство (стаття 115 КК України).
Нагадаємо, Білий дім вважає зустріч Зеленського на Даунінг-стріт спробою виграти час і розчарований повільністю переговорів через позицію ЄС. Американське видання Axios пише про тліючу недовіру між командами Зеленського і Трампа та роздратування Білого дому через європейських лідерів, які закликають Київ не поспішати з відповіддю на мирний план США.
Напередодні Дональд Трамп заявив, що росія "погодилася" на мирний план, а Зеленський навіть не читав.
- Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.
- Підтримайте "5 канал" на "Патреоні".
Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій. Також стежте за нами у мережі WhatsApp. Для англомовної аудиторії маємо WhatsApp англійською.
