ЗСУ контролюють північ Покровська: ворог втратив темп і не може прорвати українські позиції – ДШВ
ЗСУ контролюють північ Покровська: ворог втратив темп і не може прорвати українські позиції – ДШВ

ЗСУ контролюють північ Покровська: ворог втратив темп і не може прорвати українські позиції – ДШВ

Сили оборони контролюють північ Покровська. Про це 13 грудня повідомили у 7 корпусі ДШВ.

"Сили оборони контролюють північ Покровська. Тут противник втратив темп і не діють закони ворожої пропаганди. (…) Бійці 425-й окремого штурмового полку "Скеля" у взаємодії з іншими підрозділами у смузі оборони 7 корпусу ШР ДШВ проводять штурмові рейди на південь від залізниці. Наші військові крок за кроком ліквідовують  противника, спалюють ворожі ганчірки та повертають український стяг", – повідомили там.

Військові заявляють, що ворог застосовує "ТБ-артилерію". Вяергове на російському телебаченні росіяни розповідають про "взяття Покровська".

"Пропагандисти вчетверте за останні півтора місяця оголосили про захоплення всього Покровська, намагаючись видати бажане за дійсне. Єдиний аргумент – фото та відео з центральної частини міста. Противник не врахував головне: ця інформаційна провокація працює лише на тих, для кого телевізор – це їжа. А Покровськ – лише незнайома назва на карті", – повідомили у корпусі.

Нагадаємо, цього тижня українські військові провели у Покровську, що на Донеччині, операцію зі встановлення прапору, як стверджується, в середмісті. 

Пілоти прикордонного підрозділу "Фенікс" знищили на Покровському напрямку дві російські реактивні системи залпового вогню "Град".

Раніше повідомлялося, що російські загарбники намагаються просунутися у північну частину Покровська, що на Донеччині, користуючись туманом та поганою видимістю. Також відомо, що окупанти знову знімали "флаговтик", проте три ключові міста залишаються під контролем України.

Читайте також: рф стягує додаткові резерви на Покровський напрямок – Сирський

Дивіться також:

Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій. Також стежте за нами у мережі WhatsApp. Для англомовної аудиторії маємо WhatsApp англійською

Теги за темою
війна пропаганда
Джерело матеріала
loader
loader