Атака на енергетичну інфраструктуру: в низці регіонів запроваджені аварійні відключення
Атака на енергетичну інфраструктуру: в низці регіонів запроваджені аварійні відключення

Атака на енергетичну інфраструктуру: в низці регіонів запроваджені аварійні відключення

Уночі 23 грудня росія знову атакувала енергетичну інфраструктуру України.

Про це повідомляють Міненерго та ДТЕК.

"Через російську ататку у низці областей України запроваджені аварійні відключення електроенергії", – повідомила пресслужба міністерства.

Як дозволить безпекова ситуація, рятувальники та енергетики розпочнуть ліквідацію наслідків атаки, аби якомога швидше відновити електропостачання у регіонах.

Аварійні відключення будуть скасовані після стабілізації ситуації в енергосистемі", – зазначили в міненерго.

У компанії ДТЕК повідомили, що за командою "Укренерго" застосовано екстрені відключення в Києві, на Київщині, Черкащині та Чернігівщині.

Нагадаємо, вночі 23 грудня росіяни завдали масованої атаки дронами по Сумщині: поцілили по цивільній інфраструктурі.

22 грудня рф атакувала енергооб'єкти в 5 областях: Одеській, Запорізькій, Донецькій, Дніпропетровській та Житомирській областях.

Як повідомляв 5.UA, росія масовано атакує Україну ракетами і дронами: що про комбіновану атаку писали напередодні Telegram-канали

Дивіться також:

Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій. Також стежте за нами у мережі WhatsApp. Для англомовної аудиторії маємо WhatsApp англійською.

Теги за темою
російська агресія електроенергія енергетика
Джерело матеріала
loader
loader