/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fb4f3432bd1eb18fcd217600e461c4e3c.jpg)
Росія атакувала Харків КАБами: є постраждалі та загиблі
КАБ
У Харкові та передмісті пролунала серія вибухів через атаку керованими авіабомбами (КАБ). За попередніми даними, зафіксовано влучання у Шевченківському районі міста.
Про це повідомив міський голова Ігор Терехов.
За його словами, на місці одного з прильотів спалахнула пожежа. Наразі відомо про постраждалих, їхня кількість та стан уточнюються. На місці події вже працюють екстрені служби.
«За попередньою інформацією — удар нанесено по Шевченківському району. Інформація щодо наслідків уточнюється. Внаслідок удару є постраждалі, на місці — пожежа. Надійшла інформація про загиблих — кількість уточнюється», — зазначив мер Харкова.
Влада закликає мешканців залишатися в укриттях до відбою тривоги, оскільки загроза повторних пусків авіабомб зберігається.
«Влучання сталося в одну з найжвавіших трас Харкова — горять кілька авто, у навколишніх будинках вибиті вікна. У машинах, що горять, знаходилися люди. Кількість поранених та загиблих уточнюється», — зауважив міський голова.
Покровськ / © Associated PressЧитати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →

