Сили безпілотних систем знищили на Донеччині радіолокаційну станцію ЗРК «Вітязь»
Сили безпілотних систем знищили на Донеччині радіолокаційну станцію ЗРК «Вітязь»

Сили безпілотних систем знищили на Донеччині радіолокаційну станцію ЗРК «Вітязь»

Сили безпілотних систем Збройних сил України 1 січня знищили на території Донецької області російську радіолокаційну станцію 50Н6Е зенітного ракетного комплексу С-350 «Вітязь».

Про це командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді повідомив у Фейсбуці, передає Укрінформ.

Радіолокаційна станція 50Н6Е є ключовим елементом комплексу «Вітязь», призначеного для знищення авіації та крилатих ракет. Такий ЗРК почали випускати у 2021 році на заміну «БУКу».

За словами командувача, «Вітязь» є «шалено цінною та серйозною зброєю». Радіолокаційна станція, якою оснащений цей комплекс, здатна виявляти та супроводжувати до 40 цілей одночасно.

Як повідомляв Укрінформ, командувач Сил безпілотних систем ЗСУ заявив про ураження у новорічну ніч десяти військових й інфраструктурних обʼєктів країни-агресорки, серед яких – тактичний ЗРК «ТОР».

Фото: Фенікс

Теги за темою
війна
Джерело матеріала
loader
loader