Армія рф втратила понад 1,21 млн військових від початку війни – Генштаб
Армія рф втратила понад 1,21 млн військових від початку війни – Генштаб

Армія рф втратила понад 1,21 млн військових від початку війни – Генштаб

За минулу добу, 3 січня, армія рф втратила на фронті ще 900 солдатів. Загалом від початку повномасштабного вторгнення ЗСУ знищили 1 211 530 військовослужбовців рф. Про це повідомляє Генштаб.

Загальні бойові втрати противника від 24 лютого 2022 року по 4 січня 2026 року орієнтовно становлять:

  • особового складу – близько 1 211 530 (+900) осіб поранено/ліквідовано;
  • танків – 11 499 (+2) од.;
  • артилерійських систем – 35 756 (+12) од.;
  • ППО – 1 268 (+1) од.;
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 99 860 (+278) од.;
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 72 776 (+88) од.

Нагадаємо, рф намагається обійти Вовчанськ через малі населені пункти – Трегубов. У місті Вовчанську Харківської області ситуація залишається досить стабільною, однак російські окупаційні війська намагаються обійти населений пункт, щоб розширити зону свого контролю.

Як повідомляє 5.ua, покровський напрямок: противник намагається посилити тиск на Гришине – ДШВ (відео).

Читайте також: Нові втрати позицій – аналітики повідомляють про просування противника.

Дивіться також:

Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій. Також стежте за нами у мережі WhatsApp. Для англомовної аудиторії маємо WhatsApp англійською.

Теги за темою
війна
Джерело матеріала
loader
loader