У США відбулися протести проти дій Трампа у Венесуелі
У США відбулися протести проти дій Трампа у Венесуелі

У США відбулися протести проти дій Трампа у Венесуелі

По всій території США американці вийшли на акції протесту проти військової операції президента Дональда Трампа у Венесуелі.

У Вашингтоні десятки людей зібралися біля Білого дому, тримаючи плакати з написами "Ні війні у Венесуелі", "Ні крові за нафту" та "США, руки геть від Латинської Америки".

Протестувальники скандували, тримаючи в руках венесуельські прапори.

У Нью-Йорку учасники акції зібралися на Таймс-сквер біля пункту набору до армії США, тримаючи плакати проти війни у Венесуелі.

У Бостоні теж відбулися протести із закликами, подібними, які виголошували у Вашингтоні, а також тримали плакати з написами: "Проблема не у Венесуелі.

Проблема в імперії" та "Ні війні проти Венесуели".

У Міннеаполісі, незважаючи на морозну погоду, люди також вийшли на акції протесту, вони тримали венесуельський прапор і плакати із закликом звільнити Мадуро.

CNN пише, що менші протести відбули і в Атланті.

Акції планувалися в інших містах США.

Передісторія:.

У суботу американський спецпідрозділ "Дельта" захопив лідера Венесуели Ніколаса Мадуро і вивіз його за межі країни.

Трамп вже оприлюднив фото з затриманим Мадуро.

Також Трамп заявив, що Сполучені Штати керуватимуть Венесуелою, доки там не відбудеться чіткий і безпечний перехід влади.

Крім того, мер Нью-Йорка Зоран Мамдані назвав операцію США, в ході якої було затримано лідера Венесуели Ніколаса Мадуро, "актом війни" та порушенням міжнародного і федерального права, він також зателефонував президенту Дональду Трампу, щоб висловити свою незгоду з операцією.

Пізніше ЗМІ повідомили, що літак, на борту якого перебували захоплені лідер Венесуели Ніколас Мадуро та його дружина Сілія Флорес, прибув на базу ВПС США Stewart у Нью-Йорку.

Хто такий Зоран Мамдані та чому вибори мера Нью-Йорка – і виклик, і подарунок для Трампа.

Джерело матеріала
loader
loader