/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F76%2Fecbb2e161cf6be0f2efc2758a76fe525.jpg)
Обов'язкова евакуація на Чернігівщині: мешканці трьох прикордонних сіл уже виїхали
На Чернігівщині з трьох населених пунктів, де оголошена обов’язкова евакуація, жителі вже повністю залишили свої домівки. Йдеться про частину прикордонної зони, яка залишається під постійною загрозою російських обстрілів.
Про це "Суспільному" повідомили в департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації.
Загалом до переліку територій із обов’язковою евакуацією входять 14 населених пунктів області.
Голова Чернігівської ОВА Вʼячеслав Чаус наголосив, що саме прикордонна смуга залишається найбільш небезпечною.
"Найнебезпечнішою зоною залишається прикордонна смуга. Бачимо, що це незмінна мішень для росіян. Районні військові адміністрації та органи місцевої влади працюють над евакуацією людей. Із трьох сіл люди виїхали. Треба розуміти, що рішення залишатися там, де постійні обстріли – це просто загроза життю", – заявив Чаус.
Нагадаємо, раніше повідомлялось, що голова Чернігівської обласної державної адміністрації В'ячеслав Чаус повідомив про рішення щодо обов'язкової евакуації з прикордонних населених пунктів області.
Також У ніч на 16 грудня ворожі "герані" атакували фермерське господарство в селі Коропської громади Новгород-Сіверського району.
- Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.
- Підтримайте "5 канал" на "Патреоні".
Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій. Також стежте за нами у мережі WhatsApp. Для англомовної аудиторії маємо WhatsApp англійською.

