/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F53%2F3d758dd2866cdc71b5948e2400b28dad.jpg)
Альтернатива iPhone з більшим акумулятором: розкрито деталі про новий смартфон
Найближчим часом очікується випуск смартфона Honor Magic8 Pro Air, який розглядається як конкурент тонкого та легкого флагмана Apple.
Дизайн Honor Magic8 Pro Air значною мірою нагадує iPhone Air, про що свідчать офіційні фотографії, оприлюднені на китайському порталі Weibo. На це звернув увагу Notebookcheck.
Судячи з опублікованих зображень, Honor Magic8 Pro Air вийде щонайменше в чотирьох кольорах: білий, чорний, фіолетовий та помаранчевий. Що стосується дизайну камери, Honor явно надихнувся Apple, використовуючи праву частину панелі камери для додаткових датчиків.
Офіційний постер також дає уявлення про деякі характеристики Magic8 Pro Air. Смартфон Honor з товщиною корпусу 6,1 мм виявився трохи товщим за iPhone Air (5,6 мм) та перевершує модель Apple за вагою.
Важливо Смартфон, якого нам бракувало: експерт порадив новинку, що вийде у 2026 році (фото)Основною перевагою Magic8 Pro Air став акумулятор ємністю 5500 мАг. Для порівняння, iPhone Air оснащений батареєю ємністю лише 3149 мАг.
Очікується, що Honor Magic8 Pro Air незабаром вийде в Китаї. Інформації про запуск смартфона в Європі поки немає.
Нагадаємо, смартфон середнього класу Honor Power 2, що візуально нагадує iPhone 17 Pro, отримав величезний акумулятор ємністю 10 080 мАг.
Фокус також повідомляв, що за результатами тестування DxOMark камера смартфона Motorola Signature обійшла Google Pixel 10 Pro XL та iPhone 16 Pro Max.

