У Дубліні хор «Ґроно» представив різдвяну програму для української громади
У Дубліні хор «Ґроно» представив різдвяну програму для української громади

У Дубліні хор «Ґроно» представив різдвяну програму для української громади

У неділю, 11 січня, в Українській греко-католицькій церкві в Дубліні відбувся різдвяний виступ хору й інструментального ансамблю «Ґроно» (GRONO) з міста Кілкенні.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомила Українська греко-католицька церква в Дубліні.

У Дубліні хор «Ґроно» представив різдвяну програму для української громади - Фото 1

Мистецька подія розпочалася зі спільної молитви, після якої артисти презентували дублінській громаді насичену святкову програму.

У Дубліні хор «Ґроно» представив різдвяну програму для української громади - Фото 2

У стінах храму прозвучали шедеври української різдвяної класики, зокрема «Щедрик», «Ой як же було ізпрежди віка», «Бог ся рождає» та багато інших відомих колядок.

У Дубліні хор «Ґроно» представив різдвяну програму для української громади - Фото 3
У Дубліні хор «Ґроно» представив різдвяну програму для української громади - Фото 4

Представники церковної громади висловили вдячність керівниці колективу Оксані Куровець і всьому ансамблю за їхню відданість українській культурі та збереження ідентичності далеко від Батьківщини, а також за наповнення сердець різдвяним теплом.

У Дубліні хор «Ґроно» представив різдвяну програму для української громади - Фото 5

Нагадаємо, посол України в Ірландії Лариса Герасько взяла участь у святковому Різдвяному концерті суботньої української школи «Рідна школа» в Дубліні, під час якого підтримала розвиток закладу фінансовим внеском і відзначила важливість збереження ідентичності за кордоном.

Фото:  Ukrainian Catholic Church / Фейсбук

Теги за темою
Різдво
Джерело матеріала
loader
loader