/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F4e5e7474fe26633c608951627fb6f86d.jpg)
Росіяни атакують газові об'єкти: де склалася критична ситуація
Газопостачання. / © Associated Press
Наразі особливо складна ситуація з газопостачанням у Херсоні, де ворожими обстрілами суттєво зруйновані енергооб’єкти. Окрім того, суттєві проблеми у прифронтових регіонах.
Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.
У Херсоні “Нафтогаз” забезпечив місцевих жителів 1750 електричними та газовими обігрівачами в комплексі з балонами газу, і постійно завозить додаткове обладнання.
Окрім того, каже очільниця Кабміну, особлива увага зараз прифронтовим областям: Чернігівській, Харківській, Сумській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Херсонській та Дніпропетровській.
“По всій країні у посиленому режимі працює 474 аварійні бригади газорозподільних мереж. Загалом понад дві тисячі газовиків залучені до робіт. Після ворожих атак вони роблять усе можливе для швидкого відновлення газопостачання сіл і містечок поблизу лінії фронту”, - наголосила очільниця Кабміну.
Алое / © PixabayЧитати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →

