У Києві біля метро помер чоловік - поліція спростувала, що причиною стала ожеледь
Столичні правоохоронці спростували інформацію ЗМІ про загибель 73-річного чоловіка через ожеледицю біля метро Деміївська у Києві. Як зазначили правоохоронці, смерть настала внаслідок хвороби серця. Про це повідомила прес-служба поліції Києва.
- Сьогодні, близько 8 години ранку до поліції надійшло повідомлення від лікарів, про те, що вони констатували смерть літнього чоловіка, тіло якого виявили перехожі неподалік станції метро в Голосіївському районі. Правоохоронці встановили особу померлого – ним виявився 73-річний місцевий мешканець. Під час огляду будь-яких тілесних ушкоджень на тілі чоловіка не виявлено, - розповіли в поліції.
Тіло киянина направили на проведення судово-медичної експертизи, за результатами якої встановлено, що смерть чоловіка настала внаслідок серцевої недостатності та ішемічної хвороби серця. За цим фактом триває досудове розслідування.
- 19 січня стало відомо, що у Запоріжжі правоохоронці з'ясовують причини інциденту, внаслідок якого жінка з дитиною випала з вікна на 9-му поверсі.
- У Києві правоохоронці розслідують обставини трагічної події у Деснянському районі, внаслідок якої через отруєння чадним газом загинули 30-річна киянка та її батьки.

