/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Ff8fff1b329422f404ff52493af977b44.jpg)
У Запоріжжі жінка викинула з вікна 9 поверху 8-річну дитину і стрибнула слідом
Обох постраждалих доправили до лікарні. Про це інформує 24 Канал з посиланням на поліцію Запорізької області.
Що відомо про падіння жінки і дитини з вікна?
Як розповіли правоохоронці, інцидент стався 19 січня зранку в одному з районів Запоріжжя. Попередньо, жінка викинула з вікна 9 поверху свою 8-річну доньку. Потім мати стрибнула й сама.
Повідомлення про інцидент надійшло до поліції від бригади швидкої допомоги.
Зазначається, що обох постраждалих госпіталізували. На місці працюють поліцейські. Наразі вирішується питання правової кваліфікації події.
Останні кримінальні новини
Нагадаємо, що 12 січня у Києві 14-річний школяр напав із ножем на однокласника та вчительку, після чого поранив себе. Учень і освітянин перебували у реанімації. Нападник теж був під наглядом лікарів. Йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без застави на 60 днів.
Також повідомлялось, що невідомий обстріляв мікроавтобус ТЦК з травматичної зброї у Рудно на Львівщині. Зловмисник втік з місця події. Постраждалих внаслідок інциденту немає.
Раніше у Львові жінка застосувала газовий балончик проти ветерана після зауваження щодо сміття в під'їзді. Вона заявила, що це був не перцевий газ, а спрей для взуття. Ветеран, за її словами, поводився неввічливо.

